Thornmill Falcon - Th. Forest - Th. Flashlight - Th. Flint
See www.gundogs.be for their results.
See www.gundogs.be for their results.
Tofts People Are Strange (Lucy)
See www.gundogs.be for Lucy's results.
See www.gundogs.be for Lucy's results.
Tofts Touch Me Cartouche
2013:
Show babyklasse 3 VB
Show jeugklasse ZG
Show jachtklasse 3de (Nieuwjaarsshow GRCN Clubmatch)
WT Clubmatch Gouden Jachthoorn Zichem Gehoorzaamheidklasse 87 /100 1ste
WT Pecquencourt Juniors 73/100 7de
Clubdiplomadag GRCN Simonshaven C-diploma 45/50 3de
W.B.E. St. Hubertus jachthondenproef Meijel 49 /50 C-diploma 1ste
Clubdiplomadag GRCN Heerle C-diploma 46 /50 3de
Basisbrevet Nimrodsvrienden Genk 86 /100
Jachthondenproef Soerendonk B-diploma 72/80 jongste hond met B-diploma
Africhtingsbrevet Bocholt Proevenwedstrijd voor jachthonden 152 /160
KNJV- B-diploma Roermond 69 /80 5de
KNJV-C-diploma Sevenum 49/50 1ste
Clubdiplomadag GRCN St. Oedenrode C-diploma 48 /50 1ste plaats
WT NSDTRCN WT C-klasse 65 /100 14de
2014:
OWT Krimpen - 75/100 in Beginners.
WT As - 88/100 in Beginners.
WT St Katelijne -85/100 in Beginners.
WT Geel - 89/100 in Beginners.
WT RTT - 86/100 in Beginners.
2013:
Show babyklasse 3 VB
Show jeugklasse ZG
Show jachtklasse 3de (Nieuwjaarsshow GRCN Clubmatch)
WT Clubmatch Gouden Jachthoorn Zichem Gehoorzaamheidklasse 87 /100 1ste
WT Pecquencourt Juniors 73/100 7de
Clubdiplomadag GRCN Simonshaven C-diploma 45/50 3de
W.B.E. St. Hubertus jachthondenproef Meijel 49 /50 C-diploma 1ste
Clubdiplomadag GRCN Heerle C-diploma 46 /50 3de
Basisbrevet Nimrodsvrienden Genk 86 /100
Jachthondenproef Soerendonk B-diploma 72/80 jongste hond met B-diploma
Africhtingsbrevet Bocholt Proevenwedstrijd voor jachthonden 152 /160
KNJV- B-diploma Roermond 69 /80 5de
KNJV-C-diploma Sevenum 49/50 1ste
Clubdiplomadag GRCN St. Oedenrode C-diploma 48 /50 1ste plaats
WT NSDTRCN WT C-klasse 65 /100 14de
2014:
OWT Krimpen - 75/100 in Beginners.
WT As - 88/100 in Beginners.
WT St Katelijne -85/100 in Beginners.
WT Geel - 89/100 in Beginners.
WT RTT - 86/100 in Beginners.
Thornmill Isha (Shannon)
13-06-2010 GRCN C-dipl. 45/50 pnt
21-05-2011 GRCN B-dipl. 74/80 pnt
18-03-2012 GRCN B-dipl. 74/80 pnt
03-06-2012 GRCN B-dipl. 74/80 pnt.
02-06-2013 GRCN B-dipl. 78/80 pnt.
18-09-2010 KNJV B-dipl. 65/80 pnt.
17-09-2011 KNJV B-dipl. 73/80 pnt.
29-09-2013 KNJV A-dipl. 93/100 pnt. 3rd pl.
22-08-2010 Workingtest C 75/100 pnt.
03-04-2011 Workingtest B1 81/100 pnt.
15-04-2012 Workingtest B2 75/100 pnt
21-10-2012 Workingtest B2 80/100 pnt.
14-04-2013 Workingtest B2 87/100 pnt. 2nd pl.
31-08-2013 Workingtest A 82/100 pnt. 2nd pl.
26-03-2011 OWT-starters 87/100 pnt. 5th pl.
24-04-2012 OWT- novice 77/100 pnt. 2nd pl.
09-09-2012 OWT- novice finale 72/100 pnt. 5th pl.
23-03-2013 OWT- open 64/100 pnt. 8th pl.
06-06-2013 en 07-06-2013 IWT Kleve
13-06-2010 GRCN C-dipl. 45/50 pnt
21-05-2011 GRCN B-dipl. 74/80 pnt
18-03-2012 GRCN B-dipl. 74/80 pnt
03-06-2012 GRCN B-dipl. 74/80 pnt.
02-06-2013 GRCN B-dipl. 78/80 pnt.
18-09-2010 KNJV B-dipl. 65/80 pnt.
17-09-2011 KNJV B-dipl. 73/80 pnt.
29-09-2013 KNJV A-dipl. 93/100 pnt. 3rd pl.
22-08-2010 Workingtest C 75/100 pnt.
03-04-2011 Workingtest B1 81/100 pnt.
15-04-2012 Workingtest B2 75/100 pnt
21-10-2012 Workingtest B2 80/100 pnt.
14-04-2013 Workingtest B2 87/100 pnt. 2nd pl.
31-08-2013 Workingtest A 82/100 pnt. 2nd pl.
26-03-2011 OWT-starters 87/100 pnt. 5th pl.
24-04-2012 OWT- novice 77/100 pnt. 2nd pl.
09-09-2012 OWT- novice finale 72/100 pnt. 5th pl.
23-03-2013 OWT- open 64/100 pnt. 8th pl.
06-06-2013 en 07-06-2013 IWT Kleve
Thornmill Ian
09/03/2013 OWT A CEES MOL MEMORIAL BOSSCHENHOOFD - 3rd - 87/120
14/04/2013 WORKINGTEST B1 GRCN DONGEN - 1st - 92/100
20/04/2013 WORKINGTEST B2 FRC BERGSCHENHOEK - 2nd - 86/100
01/06/2013 WORKINGTEST B2 FRC ALMKERK / WOUDRICHEM - 3rd - 64/100
31/08/2013 WORKINGTEST B2 GRCN KRIMPEN AAN DE IJSSEL - 8th - 68/100
24/11/2013 WORKINGTEST NSDR SINT OEDENRODE - 1st - 84/100
26/05/2013 TEAMDAy NLV SON EN BREUGEL - 9th
07/06/2013 Rabbit/Pigeon B RIENUS BIEMANS DONGEN - 7 of 10
09/03/2013 OWT A CEES MOL MEMORIAL BOSSCHENHOOFD - 3rd - 87/120
14/04/2013 WORKINGTEST B1 GRCN DONGEN - 1st - 92/100
20/04/2013 WORKINGTEST B2 FRC BERGSCHENHOEK - 2nd - 86/100
01/06/2013 WORKINGTEST B2 FRC ALMKERK / WOUDRICHEM - 3rd - 64/100
31/08/2013 WORKINGTEST B2 GRCN KRIMPEN AAN DE IJSSEL - 8th - 68/100
24/11/2013 WORKINGTEST NSDR SINT OEDENRODE - 1st - 84/100
26/05/2013 TEAMDAy NLV SON EN BREUGEL - 9th
07/06/2013 Rabbit/Pigeon B RIENUS BIEMANS DONGEN - 7 of 10
Thornmill Indyra
26-10-2013 WT LAREN - B - 2nd - 91/100
17-08-2013 CLUBDIPLOMADAY CHESSEN - B - 6th - 73/80
02-06-2013 CLUBDIPLOMADAY GRCN SIMONSHAVEN - B - 5th - 72/80
18-08-2012 CLUBDIPLOMADAY CBRN BORCULO - B - 1st - 74/80
08-07-2012 CLUBDIPLOMADAY GRCN HEERLE - C - 2nd - 48/50
26-10-2013 WT LAREN - B - 2nd - 91/100
17-08-2013 CLUBDIPLOMADAY CHESSEN - B - 6th - 73/80
02-06-2013 CLUBDIPLOMADAY GRCN SIMONSHAVEN - B - 5th - 72/80
18-08-2012 CLUBDIPLOMADAY CBRN BORCULO - B - 1st - 74/80
08-07-2012 CLUBDIPLOMADAY GRCN HEERLE - C - 2nd - 48/50